KONST / Ramar / Ram 10357794
nr 1035 7794
Ram
1800-tal, ramens innermått: 71x92
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:15:37
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Tilgman Keramik